  • : RITAR-10KWH-51.2V-200AH
  • : Батерии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Литиево йонна  Батерия ракмаунт за соларни системи BAT-10KWH  51.2V / 200Ah   RITAR
Напрежение: 51.2V
Капацитет: 200Ah
Размери: 1090 X 600 X 215mm / 115 kg
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 51.2V
Капацитет: 200Ah
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТипАкумулатор
ТипАкумулатор
Изходно напрежение51.2 V
Изходно напрежение51.2 V
КонекториТип-Insert M8: Позиция-C
Тегло115.00кг
АтрибутСтойност
Напрежение51.2 V
Капацитет (Ah)200 Ah
ТехнологияЛитиево-йонна
Тип клемаБолтова
Проектен живот (years)10
Дължина (mm)1090 mm
Ширина (mm)600 mm
Височина (mm)215 mm
Тегло (kg)95 kg
Тегло115.00кг
Литиево-йонна батерия RITAR BAT-10KWH 51.2V / 200Ah
Осигурете си надеждно съхранение на енергия с литиево-йонната батерия RITAR BAT-10KWH. С капацитет 10kWh и напрежение 51.2V, тя е идеална за фотоволтаични системи, UPS и off-grid приложения. Вградената BMS защита гарантира дълъг живот и безопасна работа.
Ключови Предимства
  • Висока енергийна плътност — 10kWh в компактни размери 1090x600x215 mm, спестявайки ценно място.
  • Дълъг живот — Над 6000 цикъла при 80% дълбочина на разреждане (DoD).
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
МоделBAT-10KWH
Номинално напрежение51.2V
Енергия10.24kWh
Технология на батериятаЛитиево-йонна (LiFePO4)
Размери (Д x Ш x В)1090 x 600 x 215 mm